середа, 6 травня 2015 р.

«Przyjaciel – to największy skarb» («Приятель – то найбільший скарб»)6 травня 2015 року сектор документів іноземними мовами ХОБД ім. Дніпрової Чайки завітав до учнів 5-А класу  Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11 Херсонської міської ради. Учасники пізнавально-розважального заходу «Приятель – то найбільший скарб» здійснили віртуальну подорож у затишний світ Маленької Принцеси,  у якому понад усе цінуються почуття гумору, допитливість, кмітливість і щирість. Школярі отримали добру нагоду перевірити знання польської мови, познайомитися з Принцесою та її родиною, відкрити двері казкового замку, за якими ховається чимало цікавинок і несподіванок. Маленькій Принцесі вдалося залучити до ігор та розваг школярів, що змагалися за право стати справжнім приятелем незвичайної казкової героїні. Учні охоче розв’язували кросворди, складали пазли і виконували  різноманітні завдання, пов’язані з особливим світом Маленької Принцеси.
Дітлахи не лише переконалися у перевагах вивчення польської мови, а й упевнилися в тому, що справжня дружба вимагає неабиякої уваги, спостережливості й щирого бажання дарувати радість.
Проведений захід залишив по собі присмак свята й безтурботності, непідробну симпатію та приязнь до Маленької Принцеси, а також приємне очікування наступної зустрічі з нею.


Немає коментарів:

Дописати коментар