неділя, 17 травня 2015 р.

Cudowne zwierzęta17 травня 2015 року клуб шанувальників польської культури «Przyjaźń» об 11 годині знову перетворився на казкове королівство, в якому володарює кумедна Маленька Принцеса. Цього разу чарівна мультгероїня зібрала своїх юних друзів, щоби познайомити їх зі своїми домашніми улюбленцями. Крім відомих постійним відвідувачам кота Пушка та песика Кропка, гості Принцеси побачили ще й цілком дивну істоту, загадковість якої підтримувала інтригу заходу. Дітлахи переконалися, що заприязнитися можна  і з дикими тваринами, які насправді «nie wyglądają tak dziko» («виглядають не такими вже й дикими»).
Відвідувачі клубу традиційно мали можливість брати участь у забавах, організованих Принцесою: вони залюбки розв’язували тематичні кросворди і грали у складання слів. Маленька Принцеса перевіряла своїх гостей на уважність, залучаючи їх до вгадування імен домашніх улюбленців та до виконання завдань, пов’язаних з відомими казками про тварин. Величезну втіху дітлахам подарувала незвичайна пригода мультгероїні та її нової «приятельки» Тосі.
Зустріч виявилася напрочуд пізнавальною, корисною та цінною у виховному плані, адже її юні учасники ще раз переконалися у важливості слів, написаних Екзюпері: «Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили». Окрім нових слів на позначення тварин, дітлахи засвоїли правила ставлення до живої природи, яка потребує нашої турботи, спостережливості й щирої любові.
Усі відвідувачі клубу «Przyjaźń» отримали незрівнянну емоційну насолоду, а переможці – ще й солодкі враження. Казкове перетворення тривало близько години, проте є певність, що дитячі серця плекатимуть спогади про цей урок любові до братів наших менших. 
Немає коментарів:

Дописати коментар