неділя, 17 травня 2015 р.

Львівський присмак Варшави з Даною Рудик14 травня 2015 року в секторі документів іноземними мов ХОБД ім. Дніпрової Чайки відбулася «дегустація» творчості польської письменниці «Львівський присмак Варшави з Даною Рудик». Поталанило відчути вишуканий смак поезії цієї мисткині студентам першого курсу біолого-технологічного факультету ХДАУ.
Зустріч відбувалася у форматі скайп-діалогу. Безпосередній розмові передувала неймовірно цікава презентація, що ознайомила студентів з основними фактами творчої біографії Дани Рудик. Під мелодію Горана Бреговича (одного з улюблених композиторів авторки) студенти слухали розповідь про здобуття Даною Рудик освіти у Львові та Варшаві, про її роботу у приватній католицькій гімназії, про захопливі подорожі світом, про організацію мистецького порталу «Захід-Схід», що популяризує сучасну українську літературу. Гостям бібліотеки репрезентували також книжкові видання з творами Дани Рудик.
У ході спілкування з ведучою заходу та студентами Дана Рудик залюбки ділилася колоритними спогадами про львівське дитинство та секретами поетичної майстерності, розповідала про улюблені твори й охоче надавала поради щодо вибору книг для читання. Зустріч відрізнялася неповторною атмосферою завдяки вишуканому почуттю гумору пані Дани, її дивовижному таланту оповідача й неперевершеному хисту педагога. Шляхетність і рафінованість відчувалася в кожному слові цієї чарівної жінки. Студенти зачудовано слухали вірші Дани Рудик, її враження від подій в Україні та побажання про важливість вивчати іноземні мови.
Гості бібліотеки високо оцінили особливість «Львівського присмаку Варшави», запропонованого Даною Рудик. Щиро сподіваємося, що зацікавлення  книгою загалом і поетичним словом зокрема у студентів аграрного університету після цієї зустрічі переросте у по-справжньому приязні стосунки з літературою і творчістю.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар