середа, 15 квітня 2015 р.

Chcę mieć przyjaciela
Учора до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки завітали учні 3-го класу Херсонської ЗОШ І-ІІ ст. № 16 із вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради на захід, організований сектором документів іноземними мовами.
Метою заходу було презентувати МУЛЬТИКурс польської мови «Вчимося відпочиваючи». Особливістю запропонованого курсу є вивчення  і закріплення мовного матеріалу на основі польського мультиплікаційного серіалу.
Діти охоче познайомилися з маленькою Принцесою з Польщі, завітавши на її сторінку VK. У такий спосіб вони дізналися про інтереси кумедної мультгероїні, що посилило бажання заприятелювати з нею.
Особливе захоплення викликала мультподорож до замку, де мешкає Принцеса зі своєю родиною. Один день з життя маленької дівчинки змусив школярів поринути у яскравий світ, де завжди весело, де немає місця для нудьги й суму.
Усі учасники заходу за уважність і спостережливість були винагороджені посвідченнями «Przyjaciel Księżniczki», а особливо активні отримали призи.
Наступного разу маленька Принцеса знову обіцяє своїм друзям веселі розваги, приємні сюрпризи і сонячний настрій.

Немає коментарів:

Дописати коментар