вівторок, 28 квітня 2015 р.

Hura! Czas na smakołyki

28 квітня 2015 року школа №16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради зустріла гостей з сектору документів іноземними мовами ХОБД ім. Дніпрової Чайки. Першокласникам, які вивчають польську, випала чудова нагода заприязнитися з героїнею мультсеріалу  – Маленькою Принцесою, яка має свою сторінку в соцмережі,  і разом з нею переконатися у важливості овочів і фруктів для нашого здоров’я.
Яскраві ілюстрації, цікаві ігри й пізнавальні завдання відразу викликали жвавий інтерес у малюків. Вони охоче розв’язували кросворди, складали пазли і шукали слова у викреслянках. Учні показали не лише блискучі знання польських слів з теми «Корисні смаколики», а й кмітливість, винахідливість і допитливість.
Дух змагання захопив дітлахів так, що визначити переможця серед найкращих було нелегкою справою. Усі учні були достойні винагороди, тому кожен отримав невеличкий заохочувальний приз. Вони залюбки допомогли Маленькій Принцесі зрозуміти, що вона помилялася, говорячи «Не люблю овочів!». Відтак усі зійшлися на тому, що надзвичайно корисно їсти фрукти, овочі і вчити польську мову. Веселий настрій дітей підказав Принцесі, що її наступна зустріч з ними обов’язково відбудеться.

Немає коментарів:

Дописати коментар