неділя, 14 вересня 2014 р.

День народження "Смайлика"Мої вітання усім прихильникам польської мови, адже сьогодні 14 вересня 2014 року вже відбулося перше засідання клубу "Przyjaźń" в секторі документів іноземними мовами. Сьогоднішнє засідання на передодні  дня народження «Смайлика»(офіційна дата 19 вересня). Саме ця тема була обрана тому, що найбільш улюблене свято для дітей саме день народження і багато позитивних емоцій діти отримують від розваг, різних ігор,  призів та веселощів.           

19 вересня 1982 професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман уперше запропонував використовувати три символи, що йдуть підряд - двокрапка, дефіс і заслони дужку, для позначення «усміхненого обличчя» в тексті, який набирається на комп'ютері. За понад 30 років свого існування «смайлик» став незмінним атрибутом електронного спілкування, і багато хто вже не може уявити, як можна було б без нього обходитися. І, звичайно ж, за цей час з'явилося безліч «смайликів», сповнених різним смисловим та емоційним забарвлення.        

Діти з великим захватом приймали участь у дискусії відносно святкування цього дня і пропонували свої варіанти , як можна привітати «смайликами» всіх своїх друзів вже 19 вересня 2014 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар