середа, 9 квітня 2014 р.

"Мультяшні герої в гостях у дітей"9 квітня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбувся захід "Madagwiazdka z wizyty" для учнів 2 класу ЗНЗ №16 з вивченням мов національних меншин.   Захід розпочався з гри Джепарді, в якій містились питання про Польщу та історичні пам’ятки держави. Не зважаючи на вік, діти проявили неабияку обізнаність у фактах сусідньої держави, тож відповіді давали не задумуючись. Найактивніші, звісно ж, отримали заохочувальні призи. Бібліотекарі сектору документів іноземними мовами підготували мультфільми польською, але вже зі знайомими мультиплікаційними героями, що допомогло дітям зрозуміти деякі малознайомі слова.


Вчитель польської мови ставила запитання учням аби переконатися, що отримана інформація сприйнята правильно, і діти потім зможуть зробити коротеньку розповідь про власний візит до бібліотеки.
На завершення дітям та вчителям організували екскурсію по бібліотеці, адже діти були тут вперше і ще не бачили всіх цікавинок нашої книгозбірні.Немає коментарів:

Дописати коментар