четвер, 14 лютого 2013 р.

Консул у бібліотеці

Як і очікувалося, у другій половині дня 14 лютого пан Адам Адамчук (Adam Adamczuk), Консул Генерального консульства Республіки Польща в Одесі, у супроводі пані Розалії Ліпіньської (Rozalia Lipińska), голови Херсонського обласного товариства "Полонія", відвідав Херсонську обласну бібліотеку для дітей.
  

Пан Консул ознайомився з діяльністю нашого клубу, з найцікавішими програмами та проектами бібліотеки на підтримку дитячого читання. Проводили паралелі між польським проектом "Cała Polska czyta dzieciom" та вітчизняним "Україна читає дітям" і бібліотекарі запросили Генеральне консульство в Одесі до участі у проекті "17-а сторінка non stop".
  
  
Гості прибули до бібліотеки не з пустими руками - привезли до бібліотеки колекцію книжок польською мовою та комп'ютерне й мультимедійне обладнання, яке відтепер буде до послуг усіх учасників польського клубу та кожного, хто прийде до бібліотеки за інформацією про сусідню дружню країну або ж про польську громаду Херсонщини. Подарунок профінансовано польським урядом, а отримала його бібліотека за програмою "Ex Libris Polonia", яку впроваджує польська фундація Semper Polonia.Немає коментарів:

Дописати коментар